Massaaž

Teie keha eest kannab hoolt massöör Elina Ruut.
Lisainformatsioon ja ette registreerimine telefonil 5512122 või  elinaruut@gmail.com

Klassikaline õliga massaaž

Klassikalist massaaži võib teha vastavalt vajadusele, kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale, vastavalt vajadusele. Massaaži põhieesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada kehast toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev.

Teenuse hind:

  • 30 min. 15 EUR
  • 50 min. 25 EUR
  • 80 min. 30 EUR

Tai Mamanit massaaž


Mamanit on Tai Bankoki stiil,mis on välja töötatud tuntud massaažiõpetaja Niti poolt. Erinevalt Põhja-Tai venituskeskselt massaažistiilist on Mamanit lühem, keskendudes enam kehatöötlusele ja akupunktuuri punktidele.See on väga tõhus kehatöötlus, mis sisaldab kergeid venitusi ja ravipunktide töötlust. Massaaž toimub matil, klient kergelt riides.

Teenuse hind:

  • 80 min. 30 EUR

Meemassaaž


Meemassaaž on üks iidsetest massaažiliikidest. Normaliseerib vererõhku, puhastab organismi jääkainetest, tõstab toonust, parandab verevarustust, naha, lümfi, hingamissüsteemi seisundit ja üldist enesetunnet. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist. Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist välja viia “saastunud” energiat.

Teenuse hind:

  • 50 min. 25 EUR
  • 80 min. 30 EUR

Kupu- ehk vaakummassaaž


Tänapäeval on välja arenenud kupumassaaž, mis algselt oli iidne  Hiina alternatiivravi meetod. Silikoonist kuppudega tekitatakse vaakum, mis imeb naha ja nahaalused koed sisse. Massaaž töötleb hästi tselluliiti, vaakum vähendab lihaspingeid, trimmib nahka ja puhastab poore. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga.

Teenuse hind:

  • 50 min. 25 EUR

Seljavenituspink


Ideaalne, samas lihtne vahend koormatud selja raviks, kogu keha lõdvestamiseks ja üldtreeningu pinge langetamiseks. Aitab ära hoida istuva tööga seotud seljaprobleeme, nagu näiteks kroonilist seljavalu, kõhrketaste sopistusi, nimme – tuharapiirkonna valu, Sobib ka suurema kehakaaluga inimestele, kellele tava venituspink on vastunäidustatud liigse pinge suhtes puusa – ja jalaliigestele. Seljavenituspingi kaldenurk reguleeritav elektrimootoriga, seljaalused rullikud annavad efektiivsema venituse, kaela all olev lisapadi aitab kaelal paremini venida. Mugav asend, keha puusadest fikseeritud.

Selgroo venitamise tulemusena võib toimuda “alla – või sissevajunud” naaberlülide vahelise kauguse suurendamine, lülivaheliste ketaste aktiivne  küllastatus veega koos ketaste mõõtute suurendamisega. Selgroo sellise venitamise tulemusena suurenevad inimese pikkus ja inimese kasv. Normaliseeruvad lülisamba füsioloogilised jooned. Tihtipeale täheldatakse selgroo pikenemise (10 mm ja rohkem) juhtumeid juba pärast esimest protseduuri. Seljavenitustooli regulaarsel kasutamisel lülisamba venitamiseks säilib selline kasvu suurendamine alaliselt.

Teenuse hind:

  • 30 min.   5 EUR

MASSÖÖR ELINA RUUT

Ette registreerimine

TEKKIS KÜSIMUS?

+372 55 12 122