Aeroobikasaal

SIIM3197

Aeroobikasaalis on võimalus läbi viia erinevaid rühmatreeninguid ning ka väiksemaid üritusi. 150 m2 suuruse avara ja valgusküllase saali ühes seinas on peeglid ning põrandat katab jalasõbralik parkett.

Hooajal 2021/2022 toimuvad treeningud:

Dance&Body

Dance&Body on emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm, kus iga tants on ülesehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevaid fitnesselemente.

Muusika valik on meeleolukas ja rütmikas, et toetada treeningu mõnusat feelingut.

Treening sobib kõigile kellele meeldib tantsida ja ka neile kes soovivad tutvust teha tantsulise treeninguga.

Dance&Body treeningus pole oluline Sinu eelnev treeningukogemus, sest see on just see trenn kust saad julguse tantsida ja lihastreeningus saad valida oma koormusele vastava tempo!

Treening koosneb 30 minutilisest tantsuosast, 15-20 minutilisest suuremaid lihasgruppe hõlmavast lihastreeningust, ning trenni lõpetab rahulik lõdvestus ja venitus.

Info: mob. 5170 669 Kristina

Treeningute toimumisajad alates september 2021: esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 19:30-20:30

Keha&meel

Mis on Keha&Meel treening?
Selles tunnis keskendume läbi rahuliku dünaamilise liikumise oma kehale ja meelele. Teeme mõnusa muusika saatel venitus- ja tasakaaluharjutusi kogu kehale, mis aitavad leevendada ja ennetada kestvatest sundasenditest tingitud luu- ja lihaskonna vaevusi. Venitamise tulemusena paraneb verevarustus, liigeseliikuvus ja painduvus. Tunni lõpuosa on lõõgastav ja rahustav. Sobib igas vanuses ja füüsilises vormis inimestele.
Treening toimub sokkides või paljajalu.

Info: mob. 5170 669 Kristina

Treeningute toimumisajad alates september 2021: neljapäeviti kell 19:00-20:00

 

Latiino

See on tantsutund, kus õpime erinevaid kavasid bachatast, merenquest, salsast, sambast ning teistest ladina-ameerika tantsudest. Tantsid üksi, mitte koos paarilisega.

Info: Anu karus.anu@gmail.com 

Treeningute toimumisajad alates september 2021: pühapäeviti kell 17:30-19:00

Jooga

Vinyasa + Yin jooga
Vinyasa jooga on aktiivne joogastiil, kus läbi teadliku hingamise (ujjai hingamine) liigume sujuvalt ühest asendist teise peatudes mõnes asendis pikemalt. Läbi jooga paraneb lihaste jõudlus, suureneb painduvus, vastupidavus ning tasakaal. See on nagu liikuv meditatsioon, kus läbi liikumise ja teadliku hingamise rahustame oma meelt.
Tund algab soojendusega, kust edasi liigume päikesetervituste, seismisseeria, istumis- ja ümberpööratud asenditega.
Tunni teises pooles teeme rahulikke venitusharjutusi, milles püsime mõne minuti. Tund lõpeb lõpulõdvestusega.
Jooga tundi võivad tulla kõik – ei ole vajalik eelnev kogemus. Tunnis saad valida erinevad raskusastmed asendites nii, et joogatad oma hetkevormile vastavalt.

Info: Anu karus.anu@gmail.com 

Treeningute toimumisajad alates september 2021: kolmapäeviti kell 18:00-19:15

JJ Street

JJ Street tantsukool viib noortele läbi Sadolin Spordihoones HIP-HOP ja Vogue treeninguid.

Hip-Hop tants katab väga paljusid stiile, mis kuuluvad selle elustiili juurde. Hip-Hopi põhielemendid on bounce ehk põlvest alla vetrumine ja rocking ehk ülakeha liigutamine ette-taha muusika rütmis. See on kõige populaarsem stiil, mida püstistest tänavatantsu stiilidest Eestis õppida saab. Hip-Hopi trennid leiab kõikidest JJ-Streeti filiaalidest üle Eesti. See trenn on mõeldud kõigile, kes naudivad hip-hop muusikat, trennis õpitakse lisaks tantsule tundma põhjalikult ka tänavakultuuri elemente. Tants ei küsi vanust ehk trennis võivad käia kõik soovijad, liigutamine aitab kindlasti hoida end nooruslikuna!

Vogue on naiselik, ent jõuline tantsustiil, mille esitamisel kasutatakse läbimõeldud poose ning enamasti ka fikseeritud nurgelisi käsi. See on kui loo jutustamine läbi liikumiste ja žestide, pannes end nende liigutuste sisse. Vogue on küll naiselik, kuid algselt loodud meessoost tantsijate poolt ja tänaseks on vogue jagunenud suuresti kolme alastiili: Old Way, New Way ja Vogue Fem. Kõik mainitud on esindatud meie tantsukoolis ja ühtlasi pakub JJ-Street võimalust õppida vogue’i ülemaailmselt tuntud tantsugrupi House of Ninja (HON) liikmete käe all, kes siiani on ainukesed Eestis.

Info: brita@jjstreet.ee www.jjstreet.ee

Treeningute toimumisajad alates september 2021: reedeti kell 19:00-21:00 ja pühapäeviti kell 15:00-17:00

Jumping Fitness

Jumping Fitness on tehniline trenn, mis ühendab aeroobsed harjutused oma keharaskusega jõutreeninguks.
Jumping on kolm korda efektiivsem kui jooksmine. See on tingitud pidevatest gravitatsioonilistest muutustest, mis hõlmavad enam kui 400 lihase pingutust ja lõdvestust samal ajal.
Oma iseloomu poolest on jumping elastne trenn, mis ei põruta liigeseid, hoiab selja ja kõhu tugevana ning parandab koordinatsiooni. Juping mõjub hästi südamele ja veresoonkonnale, suurendab kopsumahtu ja üldist vastupidavust ning on rahustava toimega närvisüsteemile.

Info: kohilajumping@gmail.com, 56649481

Treeningute toimumisajad alates veebruar 2022: esmaspäeviti kell 18:15-19:15

 

TREENINGSAALIDE BRONEERIMINE

Broneerimist alusta siit

TEKKIS KÜSIMUS?

+372 485 7400