Aeroobikasaal

SIIM3197

Aeroobikasaalis on võimalus läbi viia erinevaid rühmatreeninguid ning ka väiksemaid üritusi. 150 m2 suuruse avara ja valgusküllase saali ühes seinas on peeglid ning põrandat katab jalasõbralik parkett.

Hooajal 2021/2022 toimuvad treeningud:

Dance&Body

Dance&Body on emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm, kus iga tants on ülesehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevaid fitnesselemente.

Muusika valik on meeleolukas ja rütmikas, et toetada treeningu mõnusat feelingut.

Treening sobib kõigile kellele meeldib tantsida ja ka neile kes soovivad tutvust teha tantsulise treeninguga.

Dance&Body treeningus pole oluline Sinu eelnev treeningukogemus, sest see on just see trenn kust saad julguse tantsida ja lihastreeningus saad valida oma koormusele vastava tempo!

Treening koosneb 30 minutilisest tantsuosast, 15-20 minutilisest suuremaid lihasgruppe hõlmavast lihastreeningust, ning trenni lõpetab rahulik lõdvestus ja venitus.

Info: mob. 5170 669 Kristina

Treeningute toimumisajad alates september 2021: esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 19:30-20:30

Keha&meel

Mis on Keha&Meel treening?
Selles tunnis keskendume läbi rahuliku dünaamilise liikumise oma kehale ja meelele. Teeme mõnusa muusika saatel venitus- ja tasakaaluharjutusi kogu kehale, mis aitavad leevendada ja ennetada kestvatest sundasenditest tingitud luu- ja lihaskonna vaevusi. Venitamise tulemusena paraneb verevarustus, liigeseliikuvus ja painduvus. Tunni lõpuosa on lõõgastav ja rahustav. Sobib igas vanuses ja füüsilises vormis inimestele.
Treening toimub sokkides või paljajalu.

Info: mob. 5170 669 Kristina

Treeningute toimumisajad alates september 2021: neljapäeviti kell 19:00-20:00

 

Bodyattack

55-minutiline intensiivne kardiotreening, mis aitab arendada jõudu ja vastupidavust. See intervalltreening on kombineeritud sportlik- aeroobsetest kombinatsioonidest ja lihasharjutustest.
Treening sobib kõigile, noortele ja vanematele, treenitud ja vähem treenitud inimestele. Treeningu ajal näitab instruktor kahte erinevat kombinatsiooni ( raskem, kergem) millest on võimalik valida enda ja oma võimete põhjal sobivam koormus.

  • Põletab palju kaloreid ~760/800
  • Vormib keha
  • Parandab vastupidavust
  • Kasvatab jõudu
  • Parandab südame ja kopsude tööd

Info: Marju 53955169

Treeningute toimumisajad alates september 2021: teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18:00-19:00

JJ Street

JJ Street tantsukool viib noortele läbi Sadolin Spordihoones HIP-HOP ja Vogue treeninguid.

Hip-Hop tants katab väga paljusid stiile, mis kuuluvad selle elustiili juurde. Hip-Hopi põhielemendid on bounce ehk põlvest alla vetrumine ja rocking ehk ülakeha liigutamine ette-taha muusika rütmis. See on kõige populaarsem stiil, mida püstistest tänavatantsu stiilidest Eestis õppida saab. Hip-Hopi trennid leiab kõikidest JJ-Streeti filiaalidest üle Eesti. See trenn on mõeldud kõigile, kes naudivad hip-hop muusikat, trennis õpitakse lisaks tantsule tundma põhjalikult ka tänavakultuuri elemente. Tants ei küsi vanust ehk trennis võivad käia kõik soovijad, liigutamine aitab kindlasti hoida end nooruslikuna!

Vogue on naiselik, ent jõuline tantsustiil, mille esitamisel kasutatakse läbimõeldud poose ning enamasti ka fikseeritud nurgelisi käsi. See on kui loo jutustamine läbi liikumiste ja žestide, pannes end nende liigutuste sisse. Vogue on küll naiselik, kuid algselt loodud meessoost tantsijate poolt ja tänaseks on vogue jagunenud suuresti kolme alastiili: Old Way, New Way ja Vogue Fem. Kõik mainitud on esindatud meie tantsukoolis ja ühtlasi pakub JJ-Street võimalust õppida vogue’i ülemaailmselt tuntud tantsugrupi House of Ninja (HON) liikmete käe all, kes siiani on ainukesed Eestis.

Info: brita@jjstreet.ee www.jjstreet.ee

Treeningute toimumisajad alates september 2021: reedeti kell 19:00-21:00 ja pühapäeviti kell 15:00-17:00

TREENINGSAALIDE BRONEERIMINE

Broneerimist alusta siit

TEKKIS KÜSIMUS?

+372 485 7400