Aeroobikasaal

SIIM3197

Aeroobikasaalis on võimalus läbi viia erinevaid rühmatreeninguid ning ka väiksemaid üritusi. 150 m2 suuruse avara ja valgusküllase saali ühes seinas on peeglid ning põrandat katab jalasõbralik parkett.

Hooajal 2022/2023 toimuvad treeningud:


Intervalltreening

Intervalltreening on nii füüsiline kui ka vaimne väljakutse. Treeningul kasutan lisaks keharaskusele ka varustust. Iga treeningu suurim motivaator on kindlasti hea muusika, mis aitab trennis ennast rohkem välja elada ja õige rütmiga toetab harjutuste kombinatsioone.

Keskmise intensiivsusega intervalltreening on kardiotreening. Treening koosneb lühiajalistest ja keskmise intensiivsusega harjutustest, (pulss: 82-88% VO2 max), mis vahelduvad kergemate harjutustega (pulss: 60% VO2 max). Jõutreening on üles ehitatud kogu keha treeningule. Treening annab sulle vastupidava funktsionaalse vormi, seda nii jõu, võimsuse, tasakaalu kui ka vastupidavuse poolest.

Kasutusel on hantlid, lindid, raskuspall ja treeningmatt.

Raskusaste: keskmine

NB! Kui sul on jäänud 2021/22 kaardi peale käimata korrad, siis need saad septembrikuu jooksul ära kasutada!

Treeningute toimumise ajad alates september 2022: esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 18:00-19:00

Treener: Liina Raidoja

Lisainfo: liinazumba@gmail.com / Tel: 552 5491 / https://www.zumba.com/en-US/profile/liina-raidoja/601583


Latiino

See on tantsutund, kus õpime erinevaid kavasid bachatast, merenquest, salsast, sambast ning teistest ladina-ameerika tantsudest. Tantsid üksi, mitte koos paarilisega.

Info: Anu karus.anu@gmail.com 

Treeningute toimumisajad alates september 2022: pühapäeviti kell 17:30-19:00


Jooga

Vinyasa + Yin jooga
Vinyasa jooga on aktiivne joogastiil, kus läbi teadliku hingamise (ujjai hingamine) liigume sujuvalt ühest asendist teise peatudes mõnes asendis pikemalt. Läbi jooga paraneb lihaste jõudlus, suureneb painduvus, vastupidavus ning tasakaal. See on nagu liikuv meditatsioon, kus läbi liikumise ja teadliku hingamise rahustame oma meelt.
Tund algab soojendusega, kust edasi liigume päikesetervituste, seismisseeria, istumis- ja ümberpööratud asenditega.
Tunni teises pooles teeme rahulikke venitusharjutusi, milles püsime mõne minuti. Tund lõpeb lõpulõdvestusega.
Jooga tundi võivad tulla kõik – ei ole vajalik eelnev kogemus. Tunnis saad valida erinevad raskusastmed asendites nii, et joogatad oma hetkevormile vastavalt.

Info: Anu karus.anu@gmail.com 

Treeningute toimumisajad alates september 2022: kolmapäeviti kell 19:00-20:30


JJ Street

JJ Street tantsukool viib noortele läbi Sadolin Spordihoones HIP-HOP ja Vogue treeninguid.

Hip-Hop tants katab väga paljusid stiile, mis kuuluvad selle elustiili juurde. Hip-Hopi põhielemendid on bounce ehk põlvest alla vetrumine ja rocking ehk ülakeha liigutamine ette-taha muusika rütmis. See on kõige populaarsem stiil, mida püstistest tänavatantsu stiilidest Eestis õppida saab. Hip-Hopi trennid leiab kõikidest JJ-Streeti filiaalidest üle Eesti. See trenn on mõeldud kõigile, kes naudivad hip-hop muusikat, trennis õpitakse lisaks tantsule tundma põhjalikult ka tänavakultuuri elemente. Tants ei küsi vanust ehk trennis võivad käia kõik soovijad, liigutamine aitab kindlasti hoida end nooruslikuna!

Vogue on naiselik, ent jõuline tantsustiil, mille esitamisel kasutatakse läbimõeldud poose ning enamasti ka fikseeritud nurgelisi käsi. See on kui loo jutustamine läbi liikumiste ja žestide, pannes end nende liigutuste sisse. Vogue on küll naiselik, kuid algselt loodud meessoost tantsijate poolt ja tänaseks on vogue jagunenud suuresti kolme alastiili: Old Way, New Way ja Vogue Fem. Kõik mainitud on esindatud meie tantsukoolis ja ühtlasi pakub JJ-Street võimalust õppida vogue’i ülemaailmselt tuntud tantsugrupi House of Ninja (HON) liikmete käe all, kes siiani on ainukesed Eestis.

Info: brita@jjstreet.ee www.jjstreet.ee

Treeningute toimumisajad alates september 2022: teisipäeviti kell 19:00-21:00 ja pühapäeviti kell 14:00-16:00


Marju treening

Kui sulle meeldib hea muusika, kiire liikumine ja lahedad inimesed, siis see rühmatreening on just sulle. Rühmatreening koosneb rütmikatest lugudest, lihtsatest liikumiskombinatsioonidest ja jõuharjutustest. Tule treeni vastupidavust, tugevda võhma ja südametööd. Treeningu ajal võtame läbi kõik peamised lihased so. jalad, tuharad, kõht, selg, käed. Harjutused enamjaolt kõik oma keha raskusega.

Info: marjuromanova@gmail.ee 53955169

Treeningute toimumisajad alates september 2022: teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18:00-19:00

 

 

TREENINGSAALIDE BRONEERIMINE

Broneerimist alusta siit

TEKKIS KÜSIMUS?

+372 485 7400